سوالات متداول

حوزه فعالیت های شرکت برنا نوآور امین چیست؟

پاسخ: حوزه فعالیت شرکت برنا نوآور امین در سه بخش قابل شرح می باشد. بخش اول خدمات مرتبط با حوزه بیمه می باشد که هم شامل بیمه های بازرگانی وهم شامل بیمه های اجباری (مرتبط با صندوق های بازنشستگی) است. بخش دوم خدمات اتوماسیون اداری و مالی است و بخش سوم مرتبط با خدمات کسب وکار شرکت ها است.

خدمات حوزه بیمه شرکت برنا نوآور امین چیست ؟

پاسخ: خدمات حوزه بیمه شرکت در بخش بیمه های بازرگانی شامل ایجاد صندوق ایجاد صندوق مدیریت و پرداخت هزینه های درمانی (درمان تکمیلی) مدیران و کارکنان شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی، ایجاد مدیریت حساب درمان انفرادی (درمان تکمیلی) برای کلیه افراد و خانواده ها، ایجاد صندوق پرداخت هزینه های درمانی برای کلیه سازمان های مردم نهاد می باشد و در بخش بیمه های اجباری و به خصوص سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار شامل مشاوره و تنظیم انواع لایحه های بیمه و مشاوره قوانین اداره کار و نحوه تنظیم قراردادهای پرسنلی است.

خدمات حوزه اتوماسیون اداری و مالی شرکت برنا نوآور امین چیست؟

پاسخ: خدمات حوزه اتوماسیون اداری شرکت برنا نوآور امین متشکل از خدمات مالی و حسابداری شرکت ها، انجام خدمات مالیاتی و تنظیم لایحه برای کلیه اشخاص حقوقی و نهادها و موسسات و تهیه و تنظیم آیین نامه و نظام نامه های مالی و اداری است.

خدمات حوزه کسب و کار شرکت برنا نوآور امین چیست؟

پاسخ: • تدوین انواع طرح های امکان سنجی جهت دریافت وام (بیزینس پلن) • مشاور و مجری تحقیقات بازار و تدوین پلن تحقیقات بازار • مشاور و مجری تدوین پلن تبلیغات و بازاریابی مبتنی بر ایده جهت افزایش فروش و توسعه بازار • مشاوره و مجری توسعه کسب و کار با روش های نوین و با استفاده از امکانات موجود شرکت ها • عارضیه یابی کسب و کارها و ارائه راه حل جهت برون رفت از مشکلات در حوزه فروش • ارزش گذاری فناوری و مشاوره سرمایه گذاری

چالش ها و معایب بیمه درمان تکمیلی شرکت های بیمه گر چیست؟

پاسخ: هر فردی هنگامی که بیمه های درمان تکمیلی را خریداری می نماید متوجه یک سری ضعف های کلی از سمت بیمه گر می شود که می توان به موضوعاتی از جمله حاشیه سود بالا در نظر گرفته شده توسط بیمه گر، عدم بازگشت منابع و اعتبار مصرف نشده، زمان طولانی پرداخت و عدم تایید بسیاری از فاکتورها، عدم گزارش دهی منظم و به صورت آنلاین، محدودیت در ارائه خدمات قابل ارائه و دوره انتظار بالا اشاره کرد.

آیا نمونه های دیگری از این طرح در دیگر کشورها وجود دارد ؟

پاسخ: بله نمونه های موفقی در دنیا وجود دارند که تحت عنوان استارت آپ های همتا به همتا شناخته می شوند و هر یک از آنها در سال های اخیر شهرت جهانی پیدا کرده اند که برخی از آنها با نام های زیر شناخته می شوند. o Pinapple o Lemonade o Vouchforme o Friendsurance o Tracxn

تفاوت مدل شرکت های بیمه گر با طرح یکتای نارنج چیست ؟

چرا طرح یکتای نارنج مناسب است؟

پاسخ: شرکت برنا نوآور با توجه به سابقه اجرای این طرح در شرکت های متفاوت در تلاش بوده است که باعث بهبود فرایند درمان افراد و همچنین رفع اشکالات موجود در شرکت های بیمه در این طرح شود لذا از جمله نکات مثبت این طرح بازگشت منابع باقی مانده، حذف دوره انتظارف عدم نیاز به بیمه پایه، تنظیم و ارسال گزارشات تحلیلی برای کارفرما، ایجاد طرح های تشویقی درمان، افزایش پرداخت هزینه های درمانی کارکنان، دسترسی شبانه روزی متقاضیان در سراسر کشور به خدمات، پرداخت هزینه های درمان به صورت آنلاین، حق انتخاب طرح های مختلف با انعطاف بالا، کاهش 40 درصدی هزینه های درمانی برای کارکنان و طرف قرارداد بودن با بیش از 2000 مرکز درمانی معتبر کشور می باشد.

کمیسیون نارنج چقدر است ؟

پاسخ: کمیسیون تیم نارنج با توجه به خدمات درخواستی مشخص شده و در همان ابتدای قرارداد اعلام می گردد و این کمیسیون عددی بین 7 الی 12 درصد می باشد.

بیمارستان های طرف قرارداد نارنج چه بیمارستان هایی هستند ؟

پاسخ: تیم نارنج با بیش از 2000 مرکز درمانی ارتباط داشته و تمامی این مراکز از مراکز درمان معتبر کشور می باشند و شرکت ها و افراد می توانند ارتباطی برخط با این بیمارستان ها داشته باشند.

چه جداول درمانی به شرکت ها و افراد ارائه می شود؟

پاسخ: تیم نارنج با توجه به داشتن تیم متخصص در زمینه ریسک سنجی بیمه ای قادر است هر نوع جداول درمانی را که افراد نیاز داشته باشند به آنها ارائه دهد و لذا تیم نارنج در این زمینه به افراد و گروه ها در راستای افزایش کیفیت خدمات مشاوره می دهد.

روند و نحوه همکاری نارنج چگونه خواهد بود؟

اگر خسارت از 100% عبور کند چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ: با توجه به اینکه در صنعت بیمه حق بیمه منصفانه بین 50 تا 70% به خسارت می‌رسد و بقیه برای شرکت بیمه می‌ماند احتمال رخ دادن این مورد بسیار پایین است زیرا که نرخ‌های حق عضویت فنی است و مطابق منطق عمومی بیمه است. درصورت عبور نیز راهکارهای جایگزین وجود دارد که یا پوشش کامل داده میشود یا تبعات آن را به حداقل کاهش می‌یابد از قبیل دادن وام قرض الحسنه به صندوق، سرشکن کردن مبلغ روی حق عضویت های آتی، خرید بیمه نامه ها و ضمانت های نامه های مرتبط از صنعت بیمه اتکایی

تضامین ما در قرارداد چیست؟

پاسخ: بعد از انعقاد قرارداد و پرداخت قسط اول، امکان استفاده از خدمات آغاز می‌شود و بدون نیاز به انتظار امکان بهره‌گیری از خدمات را دارا هستید. همچنین با ارائه صورتحساب امکان دریافت مبلغ و معرفی نامه را خواهید داشت. کلیه قراردادها 12 قسطه هستند و همانند شرکت‌های دیگر بیمه‌گر، طی یک سال و ماهانه بدون دریافت ضمانت قرارداد انعقاد می‌شود.

آیا مشتریان ما از طرح نارنج راضی بوده اند؟

پرتال کاربری